TOSL 2016-05-31 01:09:38

Foreldrekontakt og Tillitsvalgt i Ørsta Handball 2016/2017

Ann Helen Ose Thorup

Hoved Foreldrekontakt [Styret]

Mobil: 91 19 54 72

E-post: annhelenosethorup@gmail.com

 

Liv Reidun Strand

Foreldrekontakt Minihandball [2008/2009]

Mobil: 92 43 13 61

E-post: livstrand@live.no

 

Karoline Flo

Foreldrekontakt J09 [2007]

Mobil: 

E-post: 

 

Trude Velle

Foreldrekontakt J10 [2006]

Mobil: 97 43 42 41

E-post: Trude.velle@tussa.com

 

Ingelin Bjørdal Ose

Foreldrekontakt J11 [2005]

Mobil: 91 12 05 48

E-post: ingelbjo@online.no

 

Therese Rovde Ulstein

Foreldrekontakt J12 [2004]

Mobil: 99 35 50 77

E-post: utherese59@gmail.com

 

Mette Karin Vik

Foreldrekontakt J14 [2002]

Mobil: 91 56 06 81

E-post: mette-karin@mrfylke.no

 

Hjørdis Almelid Vikenes

Foreldrekontakt J16 [2000/2001]

Mobil: 41 28 41 66

E-post: hjordis.almelid.vikenes@gmail.com

 

Marthe Kile Takseth

Tillitsvalgt Damer 4.Divisjon

Mobil: 92 86 94 34

E-post: marthemolina@hotmail.com

 

Wenche Kvistad

Foreldrekontakt G10 [2006/2007]

Mobil: 90 53 42 78

E-post: Wenche.kvistad@tine.no

 

Line Rogne

Foreldrekontakt G11 [2005]

Mobil: 91 12 91 42

E-post: line.rogne@gmail.com

 

Rollen Ledig

Foreldrekontakt G12 [2004]

Mobil:

E-post:

 

Janne Kristin Spjutøy

Foreldrekontakt G14 [2002]

Mobil: 99 69 93 32

E-post: janne.spjutoy@vinjevoll.net

 

Norunn Fagerhol

Foreldrekontakt G16 [2000]

Mobil: 92 48 27 80

E-post: norunn@hotmail.no

 

Rollen Ledig

Tillitsvalgt Herre 3.Divisjon

Mobil:

E-post:

 

Rollen Ledig

Tillitsvalgt Herre 4.Divisjon

Mobil:

E-post:

 

Kalender

September
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket